Klára Drážná

Klára Drážná

Díky svým předchozím pracovním zkušenostem jsem získala široké spektrum dovedností. Mými silnými stránkami jsou strategické plánování, vedení týmu, finanční řízení a rozvoj obchodních strategií. V průběhu let jsem se naučila budovat a udržovat silné vztahy se zákazníky a obchodními partnery, což mi pomáhá dosahovat těch nejlepších možných výsledků. Hledám nové výzvy, kde mohu uplatnit své dovednosti a zkušenosti a přispět k Vašemu růstu a úspěchu.

klara@d2solutions.cz

(+420) 773 663 751

ZÍSKANÉ CERTIFIKACE

CO VÁM MOHU NABÍDNOUT

Plánujete svůj sortiment prodávat na zbožových srovnávačích a v nákupních galeriích? Už tam prodáváte, ale potýkáte se s problémy, jako je vysoké PNO, nízká spárovanost produktů nebo zkrátka nemáte kapacitu na pravidelnou správu takových platforem?

Ráda Vám poradím, jak na srovnávačích prodávat či jak prodej optimalizovat. Specializuji se zejména na Heureku, Zboží.cz, FAVI, Biano a Glami. Zajistím pro Vás také bidingové a pricingové strategie.

 

 

Láká Vás vstoupit do světa velkých marketplaců, jako jsou Amazon, Kaufland nebo Allegro, ale nevíte jak na to?

Pomohu Vám nejen s přípravou dat, ale také s reklamami i výběrem té správné platformy pro Vás. Samozřejmostí je vhodný výběr způsobu listování a synchronizací tak, aby náklady na propagaci neudělaly vítr ve Vaší peněžence.

 

Přáli byste si zaplnit Váš e-shop vhodným textem? Žádný problém! Vytvořím pro Vás textaci pro kategorie i produkty nebo vytvořím články, které zaujmou Vaše zákazníky a budou mít vhodný dopad. To vše samozřejmě za dodržení standardů z oblasti SEO. 

 

Plánujete založit nový e-shop, přecházíte na Shoptet a nebo svůj současný e-shop chcete trochu zkrášlit?

Společně to zvládneme. Pomohu Vám jak s kompletní výstavbou e-shopu, tak s jeho nastavením i následnou správou. V případě, že e-shop již máte, zkontroluji Vám jeho nastavení, správnost a úplnost dat, případně Vám poradím s vhodnou úpravou kategorií nebo s tvorbou filtrů. 

 

Mé silné a slabé stránky

Kreativita
Komunikace
Kritické myšlení
Flexibilita
Analytické myšlení

MÉ DOSAVADNÍ ZKUŠENOSTI

Výkonná ředitelka ve společnosti Premium Zlineon s.r.o.

Ve společnosti Premium Zlineon s.r.o., která se zaměřuje na výrobu světelných i nesvětelných reklam, jsem nejdříve začínala jako asistentka jednatelů. Na starost jsem měla administrativu od A do Z – agendu jednatelů, personalistiku, přípravu podkladů pro účetní i zpracování objednávek. Za poměrně krátkou dobu mi bylo svěřeno vedení celého týmu a firemních procesů, díky čemuž jsem si vyzkoušela plánování výroby i rozdělování kompetencí. Získala jsem také náhled na finanční řízení a rozvinula své obchodní dovednosti.

Administrativní pracovník ve společnosti Česká pošta s.p.

Jako pracovník přepážky jsem si vyzkoušela práci na různých odděleních, zejména pak ve službách veřejné správy CzechPoint. Každý den jsem přišla do kontaktu s jinými zákazníky a jejich různými požadavky. Naučila jsem se díky tomu flexibilitě, trpělivosti a zlepšila jsem své komunikační dovednosti.

Vychovatelka v dětské skupině v neziskové organizaci

Vychovatelkou v dětské skupině jsem se stala hned po ukončení svých vysokoškolských studií. Kromě péče o děti předškolního věku jsem si mohla vyzkoušet také práci s rodinami, jejich vzdělávání i pořádání akcí a kurzů. Svůj prostor tak dostaly mé vlastnosti jako kreativita a trpělivost, které využívám i při své současné práci.